0

PRIMERA: Mesi spasio Barselonu i nastavio trku sa Realom (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.20 u 23:15

U poslednjem meču 20. kola Primere Barselona je pobedila Granadu sa minimalnih 1:0 (0:0), iako je od 69. minuta igrala sa igračem više.

Uzbudljiva trka Barselone i Reala se nastavlja, posle 20 odigranih kola veliki rivali imaju po 43 boda. Barselona je večeras na ‘Kamp Nou’ dočekala Granadu i jedva slavila sa 1:0, spasilac je bio ko drugi no Mesi.

Katalonci su zapretili već u 14. minutu, ali je šut Mesija iz slobodnog udarca završio preko gola. Argeninac je novu šansu imao u 45. minutu, ali je posle asistencije Albe šutirao pored gola.

Mesi je nastavio sa mučenjem odbrane Granade u 50. minutu, ali je opet šutirao pored gola. Gosti su prvi put zapretili u 67. minutu, ali je Eteki bio neprecizan. U 69. minutu Granada je ostala sa deset igrača, jer je Sančez dobio drugi žuti karton. Sedam minuta kasnije Barselona je došla do pobedonosnog gola, Vidal je uz dosta sreće uposlio Mesija, a ovaj ‘zicer’ pretvorio u gol – 1:0.

Do kraja meča Blaugrana je imala još dve šanse, prvo preko Mesija u 79. minutu, ali je Silva intervenisao, a potom i Grizman u 84. minutu.

Gol Lionela Mesija možete da pogledate OVDE.

ŠPANIJA 1 – 20. KOLO: