0

PREMIJER LIGA: ‘Lisice’ iz ‘dva u jedan’, Vardi tragičar (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.20 u 17:35

Lester je krenuo u ‘rikverc’ u Premijer ligi, novi poraz ‘lisica’, ovoga puta od Barnlija u gostima 2:1 (0:1).

Što bi rekli kladioničari ‘iz dva u jedan’. Lester je vodio protiv Barnlija u gostima, a onda je usledio preokret domaćina i tri veoma važna boda.

Lester je poveo u 33. minutu kada je Pret asistirao do Barnsa, ovaj pretrčao skoro pola terena i zatresao mrežu domaćina – 0:1. Pret je u 47. minutu mogao da udvostruči prednost ‘lisica’, ali je Poup zaustavio taj šut. Barnli je izjednačio u 56. minutu posle kornera i intervencije Šmajhela, lopta se odbila do Vuda, a Novozelanđanin je pogodio – 1:1.

U 68. mintu Vardi je oboren, a sudija je pokazao na penal. Ipak, Vardi nije iskoristio sjajnu šansu, Popup je zaustavio udarac sa ‘bele tačke’. Kazna je stigla u 79. minutu kada je Vestvud pogodio za pobedu Barnlija 2:1.