0

PRIMERA: Alaves ‘minimalcem’ prekinuo niz bez pobede (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.20 u 14:46

Druga utakmica 20. kola odigrana je u dnevnom terminu. Levante je poražen od Alavesa na svom terenu rezultatom 1:0.

Alaves je došao do prve pobede nakon pet utakmica bez trijumfa, dok je Levante danas zabeležio svoj drugi poraz u sezoni.

U krajnje nesadržajnoj utakmici domaćin nije pokazao ništa vredno uzbuđenja. Doduše, u prvom poluvremenu nisu se ni gostujući igrači proslavili preterano. Prvu ozbiljniju šansu imao je Alaves u 48. minutu

Hoselu je lepo prošao između odbrambenih igrača i pokušao sa ivice šesnaesteca, lopta je prošla graj gola.

Igrao se 64. minut kada smo videli jedini gol na meču, Aleiks Vidal je ušao u priliku na dodavanje Hoselua i rutinski je doneo pobedu gostima. Do kraja meča je i Borha Sainz imao priliku, šutirao je iz blizine, ali je Aitor Fernandez odbranio njegov udarac.