0

GOLČINA RADONJIĆA: Srpskom fudbaleru je četiri minuta na terenu dovoljno za gol(VIDEO)

Objavljeno: 17.01.20 u 23:55

Čekao je Nemanja Radonjić svoju šansu, dobija je na ‘kašičicu’, ali je koristi veoma pametno.

Krajem Novembra Nemanja Radonjić je pokazao da ga Olimpik iz Marseja nije doveo uzalud iz Crvene zvezde. Postigao je prvi gol protiv Tuluza, odmah u narednom kolu i drugi, protiv Bresta. Pauzirao je protiv Angersa, da bi protiv Bordoa i Meca ponovo pokazao svoj kvalitet.

POKUPIO JE SIMPATIJE FRANCUZA: Marsej se pohvalio Radonjićevim majstorijama (VIDEO)

Čekali smo ga protiv Nimsa i Rena, ali je Srpski vezista novim fantastičnim golom potvrdio pobedu Marseja na gostovanju četvrtoligašu Granvilu u Kupu Francuske (3:0).

PREPOROD RADONJIĆA U MARSEJU: Sprint od 45 metara i drugi gol u Marseju (VIDEO)

Srbin je ušao u igru četiri minuta ranije i bio strelac drugog gola u 83. minutu. Došao je do lopte i dalekometno raspalio sa ivice šesnaesterca.

Vreme je da mu Vilja Boaš ukaže poverenje od starta meča, zar ne?