0
U pripremi

PREMIJER LIGA: Derbi ‘začelja’ pripao Votfordu (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.20 u 16:59

Poslednja dva duela 22. kola Premijer lige biće odigrana danas, a u prvom je Bornmut poražen od Votforda sa 3:0.

Nije uspeo domaći sastav da prekine negativan niz koji je sada pet mečeva bez pobede, a danas ih je u potpunosti nadigrao Votford.

Bez mnogo šansi igralo se u prvom poluvremenu, a Žerard Delofeu je u 18. minutu prekinuo napadačku monotoniju na terenu. Fudbaler Votforda nanizao je nekoliko defanzivaca, šutirao je, ali je odlično bio postavljen čuvar mreže domaćih.

Ipak, Abdula Dokur je u 42. minutu doneo vođstvo gostima, odlično je reagovao na dodavanje Ismaila Sara i šutem pod prečku doneo radost gostima. Ništa se promenilo nije ni u nastavku meča.

Zapretio je Natanijel Čaloba, ali je bio neprecizan. Nije to bila jedina šansa za goste, jer je već u 65. minutu Troj Dini povisio na 2:0, šutirao je iz šesnaesterca i poslao loptu sa unutrašnje strane leve stative.

Roberto Pereira je u trećem minutu nadoknade uspeo da zatrese mrežu još jednom, a Majkl Din je odlučio da pregleda VAR i nakon toga je gol priznat.