0

SERIJA A: Milan na Zlatanov pogon projurio kroz Sardiniju

Objavljeno: 11.01.20 u 17:05

Na jednom od najtežih gostovanja u ligi, Milan je odigrao sjajno i prekinuo seriju od tri vezana meča bez pobede i savladao Kaljari sa 2:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a najbolje prilike pred golom Kaljarija imali su Ernandez, Ibrahimović i Romanjoli.

Već u prvom minutu drugog dela Milan je poveo. Leao je bio strelac, Olsen nemoćan i bilo je 1:0.

Potom je sredinom nastavka Ibrahimović postigao svoj prvenac u drugom mandatu u Milanu. Ernandez je centrirao po zemlji sa leve strane, a Šveđanin levom nogom pogodio dalji ugao gola.

Ispostavilo se da je to bio konačan ishod, iako je Ibra još jednom zatresao mrežu u 82. minutu, ali se ispostavilo da je ipak bio u ofsajdu.