0

VATERPOLO: Srpkinje poražene od Izraela

Objavljeno: 06.01.20 u 14:10

Ženska vaterpolo reprezentacija poražena je danas u finalu turnira u Zrenjaninu od selekcije Izraela sa 12:15 (3:2, 2:2, 5:6, 2:5).

Srpske vaterpolistkinje su sredinom treće četvrtine imale prednost od dva gola, ali su Izraelke uspele da izjednače. Poslednji period Srbija je otvorila novim golom, ali je završnica u potpunosti pripala Izraelu.

S tri gola u poslednjim minutima Izraelke su uspele da trijumfuju i stignu do prvog mesta turnira koji se igrao u okviru priprema za predstojeće Evropsko prvenstvo.

Treće mesto u Zrenjaninu osvojile su vaterpolistkinje Slovačke, pošto su pobedili Nemačku sa 13:11.