0

SERIJA A: Beloti sa dva gola srušio Romu na ‘Olimpiku’

Objavljeno: 05.01.20 u 22:54

U 18. kolu italijanske Serije A Torino je u Rimu bio bolji od Rome rezultatom 2:0 (1:0).

Na jednoj strani imali smo Aleksandra Kolarova, a na drugoj Sašu Lukića. Obojica su odigrali svih 90 minuta, a na kraju se radovao znatno mlađi reprezentativac Srbije.

‘Bikovi’ su slavili zahvaljujući Andrei Belotiju, koji je bio dvostruki strelac, a prvi put je mrežu Rome tresao u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Iskosa sa leve strane je pogodio pod samu prečku i nagovestio veliko iznenađenje. Njega je potvrdio četiri minuta pre kraja.

Tada je dosuđen jedanaesterac za Torino zbog igranja rukom Krisa Smolinga. Prethodno su dve velike prilike za ‘vučicu’ propustili Lorenco Pelegrini i Đanluka Manćini.