0

PRIMERA: Valensija ‘minimalcem’ srušila Eibar i Dmitrovića

Objavljeno: 04.01.20 u 14:55

U prvoj utakmici današnjeg programa španske Primere, Valensija je na ‘Mestalji’ bila bolja od Eibara rezultatom 1:0 (1:0).

Samo jedan gol bio je dovoljan ‘slepim miševima’ da nastave uspon ka vrhu tabele, a Eibar gurnu dodatno ka dnu.

Golman srpske reprezentacije Marko Dmitrović jedini put je u 27. minutu vadio loptu iz mreže, kada je Danijel Vas asistirao Maksiju Gomezu.

Gosti su kasnije, posebno u drugom poluvremenu, imali nekoliko sjajnih prilika, pogođenu prečku i izvrsnu šansu za Leona, ali je mreža Valensije ostala mirna.

U završnici je Oliveira dobio drugi žuti karton, Eibar je meč završio sa 10 igrača i posle toga više nije bilo vremena, a ni snage za eventualno izjednačenje.