0

KANDIDAT ZA PROMAŠAJ GODINE: Prvog dana u godini promašio je nepromašivo… (VIDEO)

Objavljeno: 01.01.20 u 19:06

Fudbaleri Milvola u okviru Čempionšipa dočekali su Luton.

Slavio je domaći sastav rezultatom 3:1, golove su postigli Tom Brešo u 69, minutu, Konor Mahoni u 78. i Met Smit u 81. minutu, a za goste se upisao Soni Bredli u 41. minutu utakmice.

ŠTA REĆI ZA OVAKO NEŠTO: Dame i gospodo, nagrada za promašaj godine ide Matiji Destru (VIDEO)

Vodili su gosti rezultatom 0:1, igrao se 66. minut utakmice, a domaći su nam već sada priredili jednog od kandidata za promašaj 2020. godine. Smit je nakon kornera krenuo na drugu stativu, imao je priliku da iz neposredne blizine već tada poravna rezultat.

Pratite najbolju sportsku stranicu na Instagramu – HotSport

Smit je pokušao da ukroti loptu, a njegov saigrač Kuper da iz neposredne blizine odigra glavom, a na kraju su jedino uspeli da zasmetaju jedan drugom i loptu pošalju u suprotnom pravcu. Pogledajte…