0
U pripremi

OVO TREBA ZNATI: Prelepe ‘makazice’ Argentinca (VIDEO)

Objavljeno: 27.12.19 u 10:55

U finalu Aperture u meksičkom šampionatu dvomeč koji će rešiti pitanje osvajača titule igraju Klub Amerika i Monterej.

Montere je u prvom meču slavio sa 2:1 i ima veliku prednostp red revanš, a strelac pobedonosnog gola bio je Argentinac Rohelija Funesa Morija u 4 minutu zaustavnog vremena.

OGLASIO SE I STRELAC EVROGOLA – STOJANOVIĆ: Najdraži gol, siguran sam da će obeležiti moju karijeru!

Nekadašnji napadač River Plate uspeo je da postigne svoj 12. gol u sezoni, a radi se o jednom od lepših pogodaka ove sezone. Golman Amerike Giljermo Očoa mogao je samo da isprati loptu pogledom nakon sjajnih ‘makazica‘.

Pratite najbolju sportsku stranicu na Instagramu – HotSport

Gostujući sastav je do prednosti došao u završnici prvog poluvremena, strelac je bio Rodrigez, a već u narednom napadu Medina je doneo izjednačenje, dok je pitanje pobednika rešeno u završnici golom Morija.