0
Košarka

NBA: Boston Seltiksi prekinuli neugodan niz protiv Raptorsa (VIDEO)

Objavljeno: 25.12.19 u 20:56

Prvi božićni NBA meč odigrali su Toronto Raptorsi i Boston Seltiksi, gosti su slavili rezultatom 118:102.

Praznična atmosfera prestala je odmah nakon prvog sudijskog podbacivanja, a odlično su gosti izgledali na parketu tokom celog meča i na kraju zasluženo su slavili.

Seltiksi su igrali odličnu odbranu u ovom meču, a čestim rotacijama nisu dozvolili opuštanje, te su uspeli da prekinu negativan niz od sedam poraza na gostovanju Reptorsima.

Odmah nakon prve deonice gosti su došli do dvocifrene prednosti koju su uspeli da održe i u nastavku meča uprkos naletima domaćina, te su svaku nedoumicu po pitanju pobednika rešili već u trećoj četvrtini.

Džajlin Braun sa 30 poena bio je najubedljiviji u pobedničkom sastavu, a 22 ubacio je Kemba Voker. Fred Vanvlit je u timu Reptorsa dodao 27, a tri poena manje ubacio je Kris Bušer

Boston je večeras upisao 21. pobedu iz 28 mečeva, a Raptorsi imaju isti broj pobeda uz deset poraza.