0

PRIMERA: Espanjol prikovan za dno tabele, Leganes slavio (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.19 u 15:15

U okviru 18. kola španske Primere, fudbaleri Leganesa savladali su Espanjol kod kuće rezultatom 2:0.

Domaćin je do vođstva došao već u 11. minutu olom Martina Brajtvajta, on je uspeo da pobegne svom čuvaru i lako savlada Lopeza za radost domaćih navijača.

Opasan je bio Leganjes i u nastavku igre, ali promene rezultata do odlaska na odmor nije bilo.

U drugom poluvremenu domaćin je iskoristio terensku inicijativu i bolju igru i u 54. minutu došao do novog gola, ovoga puta strelac je bio Jusuf En Nesiri koji je golom krunisao lepu akcije svoje ekipe po levoj strani.

Pokušavali su Katalonci da se vrate u igru, ali spasa nije bilo, pa je tako Espanjol ostao prikucan na dno Primere, dok je Leganes osvojio veoma važna tri boda u borbi za opstanak.