0

PRIMERA: Sjajni Sosijedad prekinuo Barsinu seriju pobeda, remi u Baskiji (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.19 u 17:59

U drugom meču 17. kola Primere Real Sosijedad je dočekao Barselonu.

Iako su eksperti kao apsolutnog favorita označili Barselonu, pokazalo se danas od starta meča da će Barsa morati da radi za bodove.

Ojarzabal je sa bele tačke doneo vođstvo domaćinu. Penal je dosuđen nakon što je defanzivac Barselone vukao protivničkog igrača u šesnaestercu. Imali su domaći priliku da uvećaju vođstvo u 33. minutu meča, ali je Aleksandar Isak šutirao pravo u igrače Barselone iz izgledne prilike.

U 38. minutu uspeva Barselona da dođe do izjednačenja. Antoan Grizman je iskoristio nepažnju odbrane i svoju solo akciju krunisao golom, Alehandro Remiro nije mogao ništa da uradi kako bi sprečoio gol.

U četvrtom minutu drugog poluvremena Lionel Mesi dodaje do Suareza, a Urugvajac je imao lak posao da preokrene meč.

Već u 52. minutu Grizman je nakon duplog pasa pokušao da ponovo savlada golmana domaćina, ali je Remiro odlično reagovao. U 62. minutu Isak se našao na pravom mestu, te je postavio konačnih 2:2.