0

PRIMERA: Brašanac i Osasuna poraženi u Madridu

Objavljeno: 14.12.19 u 23:10

U poslednjem duelu Primere za danas Atletiko je dočekao Osasunu.

Fudbaleri Atletika ostvarili su pobedu u Madridu gde su savladali Osasunu sa 2:0 u 17. kolu španske Primere.

Gosti su prvi pripretili na početku susreta, uzvratile su ‘jorgandžije’ u nastavku prvog dela igre preko Morate, Lemara i Saula, ali do kraja poluvremena nije bilo pogodaka.

U drugom delu meča Madriđani su kontrolisali igru i na kraju kapitalizovali terensku inicijativu, a radost domaćim navijačima doneo je Alvaro Morata u 67. minutu meča.

Svaku dilemu oko pitanja pobednika otklonio je Saul osam minuta kasnije. Srpski internacionalac Darko Brašanac odigrao je čitav meč za ekipu Osasune.

Atletiko se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 29 osvojenih bodova, dok je Osasuna 10. sa šest poena manje.