0

SERIJA A: Milan pokvario Mihin povratak na klupu, svakako naš trener je najveći pobenik večeri (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.19 u 22:53

U poslednjem meču 15. kola Serije A, Milan je kao gost na ‘Renato Dal Ari’ pobedio Bolonju 3:2 (2:1).

Pobednik večeri svakako je bio naš trener Siniša Mihajlović koji je dobio prvu bitku protiv opake bolesti leukemije. Nažalost, dirljiv susret sa navijačima i povratak na klupu pokvario je njegov bivši klub Milan.

‘Rosoneri’ su poveli već u 15. minutu iz penala, upravo je oboreni Pjontek bio precizan sa ‘bele tačke’. Milan je do drugog gola stigao u 32. minutu kada smo videli sjajnu akciju i asistenciju Susa za Ernandeza.

Bolonja se vratila pred kraj prvog poluvremena, igrao se 40. minut kada je posle udarca fudbalera Bolonje, Ernandez sada zatresao svoju mrežu. Milan je u 46. minutu ponovo stigao do dva gola prednosti. Loše ispucavanje lopte defanzivaca Bolonje iskoristio je Bonaventura za precizan udarac.

Bolonja se vratila u igru u 84. minutu iz penala preko Sansonea, ali do kraja utakmice nije imala pravu priliku da izvuče bar jedan bod.

Bolonja – Milan 2:3 (1:2)
(Ernandez 40 autogol, Sansone 84 penal – Pjontek 15 penal, Ernandez 32, Bonaventura 46)