0

SERIJA A: Atalanta slavila, Lazović asistirao (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.19 u 17:45

Fudbaleri Atalante pobedili su Veronu sa 3:2 u prvom meču današnjeg programa 15. kola Serije A.

Atalanta je uspela da u uzbudljivom meču punom preokreta savlada Veronu rezultatom 3:2. Srpski fudbaler Darko Lazović proveo je ceo meč na terenu, a upisao je i asistenciju.

Napadač gostiju Di Karmine je u 23. minutu postigao prvi gol na meču, da bi u 44. Malinovski pogodio za 1:1.

U 57. minutu naš Darko Lazović asistirao je Di Karmineu za drugi gol, da bi u 64. Mjuriel sa bele tačke ponovo „poravnao“ rezultat, a potom je u nadoknadi Đimsiti doneo tri boda za domaći tim.