0

PRIMERA: ‘Slepi miševi’ slavili protiv Viljareala

Objavljeno: 30.11.19 u 23:16

U poslednjem meču dana 15. kola Primere Valensija je savladala Viljareal rezultatom 2:1.

Nakon poraza od Betisa u prethodnom kolu uspeola je Valensija da ponovo uskoči na pobednički kolosek.

Imali su gosti priliku da sa bele tačke dođu do vođstva u 15. minutu. Gerard Moreno je promašio šut sa ‘bele tačke. Dok je gol Valensije u 32. minutu poništen gol Rodriga zbog ofsajda.

Ponovo je Rodrigo imao priliku u 38. minutu, ali je Serhio Asenjo odlično reagovao.

Od početka drugog poluvremena viđena je znatno uzbudljivija igra. U 49. mminutu je Rodrigo postigao pogodak za Valensiju, da bi u 54. minutu Andre Frank Zambo Anguisa svoju odličnu solo akciju završio unutar šesnaesterca prelepim udarcem i izjednačujućim golom.

Feran Tores je ponovo domaćima doneo prednost golom u 70. minutu meča. Odlično ga je proigrao Danijel Vas.