0

PREMIJER LIGA: Sautempton za pet minuta preokrenuo Votford

Objavljeno: 30.11.19 u 21:00

Uzbudljiv prvi dan 14. kola engleske Premijer lige završen je okršajem Sautemptona i Votforda.

I Sautempton je slavio sa 2:1, iako je na poluvremenu vođstvo imao Votford, koji je u prednost došao golom Sara u 24. minutu.

Domaćin je, nekako od onog poraza rezultatom 0:9 od Lestera, zaigrao mnogo bolje. Namučio je Mančester siti na Etihadu (2:1) i otkinuo bod Arsenalu u Londonu (2:2). I danas je ponovo pokazao karakter.

Dugo je Sautemptonu bilo potrebno da probije odbranu gostiju i kada je to uspeo za pet minuta je preokrenuo.

Najpre je u 78. minutu Ings pogodio za 1:1, da bi trijumf crveno-belima doneo Vord Prauz u 83. minutu.