0

Prva utakmica drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope u fudbalu Spartak Subotica protiv Sparte iz Praga Vladimir Gacionovic trener fudbalera Spartaka iz Subotice Novi Sad 26.07.2018 Stadion Karadjordje

SLS: Spartak ubedljiv protiv Radnika

Objavljeno: 24.11.19 u 18:14

Pobedom u Subotici Spartaka nad Radnikom iz Surdulice rezultatom 3:1 (1:0), kompletirano je 17. kolo Superlige Srbije.

Meč u kom se gosti sa juga Srbije gotovo ništa ‘nisu pitali’. već u 18. minutu Spartak je krunisao dominaciju u prvom delu i poveo sa 1:0 golom Lazara Tufegdžića.

Do kraja prvog dela ‘golubovi’ nisu uspeli da postignu drugi gol. Dugo nisu uspevali da prelome meč, iako je bilo jasno da više zaslužuju pobedu, sve do samog finiša susreta.

Nemanja Obradović u 83. minutu je konačno uspeo u tome, a sve je rešio Denković u 90. minutu.

Ipak, to nije bilo sve, jer su gosti stigli do počasnog gola u nadoknadi, Makarić je bio strelac.