0

PRIMERA: Ponovljeni penal doneo pobedu Sevilji

Objavljeno: 24.11.19 u 23:32

Jedan momenat iz 13. minuta razdvojio je Valjadolid i Sevilju u poslednjoj utakmici 14. kola španske Primere – 0:1 (0:1).

Već posle 12 minuta su igrači Valjadolida skrivili jedanaesterac. Prvi pokušaj Edera Banege bio je neuspešan, ali je zbog ranijeg izlaska sa gol-linije golmana Đordija Masipa sudija uz VAR tehnologiju ponovio izvođenje.

U drugom pokušaju Banega je uspeo da pogodi mrežu i doveo je Sevilju u vođstvo.

Gosti iz Andaluzije su u 38. minutu imali veliku šansu preko Dijega Karlosa, ali je pogodio prečku i tako je propala najbolja prilika iz igre na meču.

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj je dobio šansu u nadoknadi vremena, kada je i Lukas Okampos dobio drugi žuti karton, pa je Sevilja meč završila sa desetoricom na terenu.