0

AZ U OPASNOJ FORMI: Pogledajte tri gola Alkmara u pobedi pred dolazak Partizana (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.19 u 13:28

Az Alkmar i Partizan će u četvrtak u Hagu odigrati odlučujući meč u grupnoj fazi Lige Evrope i odlučiti verovatno ko će u nokaut fazu.

Partizan je sa 6:2 deklasirao Javor, ali je posle meča trener ‘parnog valjka’ Savo Milošević bio vidno nezadovoljan. Ipak, svakako je daleko bolje da se u Holandiju ode pobedom i to sa šest postignutih golova.

Ipak, juče je raspucanost najavio i AZ Alkmar. Trenutno drugoplasirani tim lige je sa 3:0 savladao Utreht u gostima. AZ je poveo sjajnim golom iz slobodnog udarca Kupmajnersa u 24. minutu. U 31. minutu na 2:0 povisio je Idrisi posle sjajnog driblinga, da bi konačnih 3:0 postavio Boadu u 50. minutu. Pogledajte ples AZ Alkmara pred meč sa Partizanom: