0

ZVEZDA VODI U NIŠU: Zbog čega bi Zvezda morala da angažuje Dragišu Binića? (TVITOVI)

Objavljeno: 23.11.19 u 16:47

Posle prvih 45 minuta derbija Superlige Srbije na ‘Čairu’, Crvena zvezda vodi golom El Fardu Bena.

Rezultat je 0:1, gosti iz Beograda poveli su u 40. minutu tako što je Marin glavom prebacio loptu iza leđa odbrane i pronašao usamljenog Bena koji je lako matirao Petrovića.

Navijači nisu bili preterano zadovoljni izdanjem crveno-belih u prvom poluvremenu, ali kako je gol pao u finišu, izvesno je da će on promeniti mišljenja mnogih, jer rezultat je jedino pravo merilo.

HotSport časti 500 din da se registrujete i kladite u Meridianu!!!

Preko ovog linka se možete registrovati!