0

PRIMERA: Levanteu prijao odmor!

Objavljeno: 22.11.19 u 23:02

U prvom meču 14. kola španske Primere Levante je na svom terenu savladao Majorku 2:1 (0:0).

Prvo poluvreme meča u Valensiji bilo je za zaborav. Prvi su zapretili gosti preko Budimira u 12. minutu, da bi domaćini uzvratili preko Majorala u 24. minutu.

Levante je poveo u 52. minutu Miramon je sjajno centrirao, a Rodžer se bacio i pogodio glavom – 1:0. Majorka je izjednačila u 65. minutu, Sastre se sjajno snašao na gol aut liniji, vratio je loptu u peterac, a Rodrigez je pogodio – 1:1.

Pobedu Levanteu doneo je Ročina lepim golom sa distance, a asistent je ponovo bio Miramon.