0

PRIMERA: Atletiko i Sevilja prate Barselonu i Real (VIDEO)

Objavljeno: 10.11.19 u 23:15

Atletiko Madrid i Sevilja pobedili su danas i istakli kandidaturu u trci za šampionsku krunu na kraju sezone.

‘Jorgandžije’ su na svom terenu gubile od Espanjola sa 1:0 golom Dardera na asistenciju Sančeza u 38. minutu. Ipak, u nadoknadi prvog poluvremena je Morata asistirao, a Korea glavom sa gol crte poravnao na 1:1.

Atletiko je okrenuo u 58. minutu kada je Vitolo uposlio Moratu, a ovaj zatrsao mrežu. Konačnih 3:1 postavio je majstor Koke u 91. minutu.

Sevilja je u derbiju istoimenog grada kao gost pobedila Betis 2:1. Gosti su poveli golom Okamposa u 13. minutu. Emerson je u 45. minutu uposlio Lorena, a ovaj poravnao na 1:1. Pobedu Sevilji doneo je De Jong u 55. minutu.

Do važne pobede stigla je ekipa Atletik Bilbaa na svom San Mamesu protiv Levantea 2:1. Tim iz Valensije poveo je golom Postiga u 46. minutu, da bi Munjain i Kapa doneli preokret Baskijcima.

Golove sa meča Atletika možete pogledati OVDE, golove iz Sevilje OVDE, a Baskije OVDE.