0

PREMIJER LIGA: Čelsi nastavio niz pobeda, Lampard može sa ‘decom’ (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.19 u 15:35

U premijernom meču 12. kola Premijer lige Čelsi je sa 2:0 pobedio Kristal Palas, ali nije bilo lako četi Frenka Lamparda.

Serija ‘plavaca’ se nastavlja, bila je ovo šesta pobeda u nizu. Deca Frenka Lamparda sada su uz dosta muke pobedila Kristal Palas – 2:0.

Čelsi je zapretio u 12. minutu kada je pokušao Pulišić, ali je Guita bio na mesto. U 16. minutu šut je isprobao Vilijan. Domaćin je poveo u 52. minutu, bio je to sjajno dodavanje petom Vilijana, a Ejbraham je pogodio za 1:0.

Nastavio je Čelsi da napada i posle gola, u 59. minutu je tukao Pulišić, ali je Guita bio na mestu. Isti igrač je pokušao i osam minuta kasnije, ali je sada bio neprecizan. Kristal Palas je zapretio u 70. minutu preko Tomkinsa, ali je njegov šut glavom završio pored gola.

Čelsi je pitanje pobednika rešio u 79. minutu kada je Pulišić dodao loptu do rezerviste Batšuaija, šut Belgijanca je izblokiran, lopta je stigla do Pulišića koji treću šansu nije promašio – 2:0.