1

NOVA BURA U SUPERLIGI: Igrači Inđije napustili teren posle penala za Javor (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.19 u 22:17

Javor je danas u Inđiji slavio pobedu rezultatom 3:2, ali posle preokreta i dosuđenog penala za Ivanjičane, kao i dva crvena kartona za domaći tim.

Jeste Ivanjica upisala deseti uzastopni poraz u prvenstvu, ali je utisak da ga nije zaslužila. Pogotovo jer je vodila sa 2:1, a Javor potom uspeo da preokrene uz dva isključenja za Inđiju.

Pri rezultatu 2:1 za domaćina, u 63. minutu crveni karton je dobio Dimitrov, a potom i Bosančić u 76. Javor je najpre izjednačio na 2:2 preko Petkovića u 80. minutu, da bi potom u 90. minutu dosuđen novi penal za goste iz Ivanjice.

Sudija Bojan Nikolić je dosudio kazneni udarac zbog toga što je lopta defanzavca Inđije pogodila u lakat na ivici šesnaesterca. To je razbesnelo domaće igrače, koji su napustili teren i usledio je prekid od nekoliko minuta.

Potom su ipak odlučili da se vrate na teren, a Petković je pogodio za 3:2.

Tražili su igrači Inđije penal u situaciji u poslednjim momentima meča, ali je tada Nikolić ostao nem.