0

PRVA LIGA SRBIJE: Kabel samo do boda, Kolubara i Sinđelić upisali pobedu!

Objavljeno: 27.10.19 u 20:18

Preostale tri utakmice Prve lige Srbije završene su večeras, a samo na jednoj viđen je remi.

Nakon kazne zbog nameštanja utakmice sa Smederevom fudbaleri Kabela delimično su zalečili rane remijem protiv Bačke, a u drugom meču Kolubara je savladala Trajal, dok je Sinđelić slavio na gostovanju Novom Pazaru.

Kabel – Bačka 1:1

U prvom poluvremenu mreže na ovom meču su mirovale, a u drugom uz popravljenu realizaciju navijači su imali šta da vide.

Predrag Govedarica doneo je prednost domaćinu u 62. minutu, a u završnici meča Nikola Gajić doneo je bod Bačkoj.

Kolubara – Trajal 2:1

Poveli su gosti golom Ivice Jovanovića u 43. minutu meča. Deset minuta kasnije Nenad Radonjić poravnao je rezultat, a Miloš Milisavljević je u 81. minutu sa bele tačke postavio konačnih 2:1