0

PRIMERA: Darko Brašanac slavio protiv Valensije, Rodrigo tragičar ‘slepih miševa’ (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.19 u 23:13

Osasuna je slavila protiv Valensije sa 3:1, a teško breme tragičara nosiće Rodrigo, koji je postigao, gol za Valensiju.

Možda se pitate zbog čega je tragičar, ako je postigao gol. Doneo je Rodrigo vođstvo gostima, a nedugo zatim isključen je zbog direktnog crvenog kartona, tada je sve krenulo nizbrdo po goste.

Dobro su stvari krenule po goste. Gameiro je proigrao Rodriga za 0.1. Da bi u 29. minutu Rodrigo udrio laktom u glavu Estupinana i zaradio direktan crveni karton.

Ćinjenica da su imali igrača više osokolila je domaćina koji od tada kreće agresivnije da napada. Do izjednačenja je Osasuna došla u 34. minutu golom Ojera. Sjajno se ubacio iz drugog plana i lako savladao golmana gostiju.

Za preokret se pobrinuo Garsija koga je u 48. minutu proigrao Tores. Pečat na pobedu stigao u 80. minutu. Udario ga je upravo Estupinan. Darko Brašanac proveo je ceo meč na terenu.