0

NOVI PENAL ZA ZVEZDU: Radnik nokautiran – 5:0, pomoćni sudija povredio Vukanovića (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.19 u 16:52

Crvena zvezda je povela sa 4:0 protiv Radnika u Surdulici, bio je to drugi penal za šampiona Srbije.

Ne može se ništa zameriti glavnom arbitru meča Milošu Đorđiću. Bila je to sjajna akcija Pavkova koji je petom uposlio Gajića, ovaj je centrirao, a visoki Marković je igrao ruko. Greška je ta što sudija nije pustio prednost jer je Garsija postigao gol. On nije priznat, jer je dosuđen penal. Ipak, na 4:0 povisio je Ben.

Zanimljiva situacija dogodila se minut ranije kada je posle duela Markovića i Vukanovića, napadač Zvezde oborio pomoćnog sudiju i povredio se. Srećom, posle intervencije lekara pridigao se i nastavio utakmicu.

U 65.  minutu Crvena zvezda je povisila na 5:0. Bila je to lepa akcija Bena i Pavkova, visoki napadač je dao fenomenalni asistenciju za Garsiju, a ovaj kao na futsalu postigao gol iz mrtvog ugla. Zarolao levom, a šutnuo desnom nogom.