0

LA LIGA: Granada slavila ‘minimalcem’ protiv Osasune, Brašanac praznih ruku ide kući

Objavljeno: 18.10.19 u 22:59

Prva utakmica 9. kola La lige odigrana je večeras, slavio je domaćin minimalnim rezultatom.

Nije uspeo naš Darko Brašanac da upiše pobedu večeras na gostovanju Granadi. U nezanimljivom meču domaćin je do pobede došao rezultatom 1:0.

Bez mnogo uzbuđenja protekla su prva 30 minuta meča, a monotoniju je razbio Brašanac pokušajem. Našao se u gol šansi u petom minutu, a Rui Patrisio odlično mu je skinuo udarac.

Osam minuta kasnije Granada je kaznila promašaj srpskog veziste, Alvaro Vadilo je iz slobodnjaka centrirao, a Domingos Duarte je glavom promenio pravac lopti i poslao je u golu.

Roberto Tores imao je priliku da izjednači u 60. minutu ali je odličan bio Rui Silva. Osasuna je sa igračem manje završila meč jer je Fran Merida dobio crveni karton u 90. minutu.