0

BUNDESLIGA: Ajntraht slavio, Kostić asistirao (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.19 u 22:40

Utakmicom Ajntrahta i Bajera otpočelo je 8. kolo Bundeslige. Ubedljivo je slavio domaćin.

Veoma brzo došao je Ajntraht do vođstva, a domaći tim bio je bolji rival tokom celog meča, Filip Kostić uspeo je da se upiše u listu asistenata u pobedi svog tima.

Navijači se nisu još smestili na stolice, Dani Da Kosta odlično je proigrao Pacienciu unutar šesnaesterca, njegov udarac završio je u donjem levom uglu za 1:0. U 17. minutu ponovo je Pacencia bio strelac, ovoga puta sa bele tačke.

Isti igrač imao je dobru priliku u 41. minutu, utrčao je u kazneni prostor, a Lukas Hradecki odlično je reagovao. Već u sledećem napadu Lukas Alario odgovorio je sa druge strane, a golman domaćina pročitao je njegovu nameru. Bas Dost je imao puno prostora u šesnaestercu nakon proigravanja našeg Filipa Kostića, lako je Dost završio akciju udarcem po zemlji za 3:0

Ajntraht – Bajer Leverkuzen (STATISTIKA MEČA)