0

ZVEZDA UBEDLJIVA: Četiri pogotka Veljka Simića, prvenac Van la Pare!

Objavljeno: 10.10.19 u 16:49

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su meč protiv Trepče u okviru šesnaestine finala Kupa Srbije.

Meč je odigran u Staroj Pazovi na terenima Fudbalskog saveza Srbije, gde je Crvena zvezda bila ubedljiva i pohod ka kupu Srbije počeli su crveno-beli pobedom od 7:0, a četiri pogotka postigao oje Veljko Simić.

Crvena zvezda povela je golom Simića nakon centaršuta Jevtovića u 3. minutu meča. U 28. minutu isti igrač crveno-belih iskoristio je asistenciju Žandera i povisio na 2:0. Početkom drugog dela meča Vukanović je proigrao Simića za 3:0.

U 50. minutu Radživ Van la Para iskoristio je priliku i postigao prvenac u dresu Crvene zvezde, a četiri minuta kasnije Aleksa Vukanović je iskoristio centaršut Žandera za 5:0.

Veljko Simić je nastavio u istom ritmu, u 60. minutu iskoristio je loptu iz zadnje linije, odlično je ukrotio i savladao Milentijevića za 6:0.

U 78. minutu Miloš Vulić je sa dvadesetak metara ‘raspalio’ projektil, Milentijevića je imao tu loptu na ruci, ali nije uspeo da je u potpunosti ukroti, te je završila u mreži nominalnog domaćina.

Na 8:0 je u 86. minutu povisio Tomane, koji je nakon kornera Vulića odlično reagovao u šesnaestercu Trepče. Do kraja nije bilo promene rezultata, te će crveno-beli upisati ubedljivu pobedu na prvom koraku u Kupu Srbije.

TREPČA: Milentijević – Ilić, Mihajlović, Pronek, Tomić – Trajković, Milošević, Idrizović, Radojević, Šobat – Pantović.

ZVEZDA: Popović – Jevtović, Žander, Pankov, Babić – Jovančić, Vulić, Simić (Pantović od 78. minuta, Vukanović (od 70. minuta Burmaz), Van La Para (od 58. minuta Garsija) – Tomane