0

LA LIGA: Majorka sigurna protiv Espanjola

Objavljeno: 06.10.19 u 13:51

Majorka je na svom terenu dočekala Espanjol. Katalonci nisu imali odgovora za raspoložene domaćine.

Majorka je igrala koliko je bilo potrebno za pobedu, iz jedine dve ozbiljne prilike uspeli su da postignu golove i slave sa 2:0.

Do prvog gola domaći su došli u 37. minutu. Joan Sastre je odlično proigrao Antea Budumira koji je izbliza šutirao nisko, a golman gostiju mogao je samo pogledom da isprati tu loptu.

U drugom poluvremenu nije bilo ničega drugačijeg. Kao i u prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja. U 70. minutu gosti su imali polušansu, Naldo je probao iz srca šesnaesterca da ugrozi gol Malage, ali je odbrana reagovala i blokirala njegov udarac.

Tri minuta kasnije Salva Sevilja je pokupio odbitak i sa ivice šesnaesterca šutirao u donji desni ugao, Dijego Lopez mogao je samo da isprati loptu ka golu pogledom.