0

PREMIJER LIGA: Liverpul do pobede sa penala u 95. minutu, Aston vila petardom protiv Noriča (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.19 u 18:10

U podnevnom tereminu odigrano je još četiri utakmica. Liverpul je igrao od sjaja do očaja, dok je Aston vila priredila odličnu fudbalsku predstavu.

Liverpul je vodio protiv Lestera tokom većeg dela meča, a na kraju su crveni strepeli i za taj jedan bod, a do pobede su došli tek sa bele tačke u 93. minutu. Aston vila je bacila petardu Noriču, a Barnli samo sa jedan nula slavio.

Barnli – Everton 1:0 (STATISTIKA MEČA)

U mirnoj utakmici domaćin je slavio minimalnim rezultatom 1:0. Gosti su od 56. minuta bili sa igračem manje na terenu s obzirom da je Šejmus Kolman dobio drugi žuti karton. Domaći fudbaleri iskoristili su nadmoć u završnici i došli su do pobede golom Džefa Hendrika koga je odlično proigrao Ašli Vestvud u 72. minutu.

Liverpul – Lester 2:1 (STATISTIKA MEČA)

Dobro je Liverpul počeo meč, napadao je tokom većeg dela prvog poluvremena, ali je uspeo tek golom u 40. minutu da probije odbrambeni bedem gostiju. Džejms Milner je poslao loptu do Sadija Manea koji je uspeo da donese radost domaćim igračima pred odlazak na poluvreme. Gosti su i drugo poluvreme počeli u podređenom položaju, tek polovinom drugog dela uspeli su da upute prvi šut u okvir gola, a Ajoze Perez je odlično pronašao Džejmsa Madisona koji je doneo izjednačenje u 80. minutu. Dao je gol krila gostima koji su preuzeli kontrolu u završnici meča. Ipak, nakon što je Mane oboren u šesnaestercu u 93. minutu Džejms Milner je doneo pobedu golom u 95. minutu domaćinu koji je danas upisao osmu pobedu u sezoni.

Norič – Aston Vila 1:5 (STATISTIKA MEČA)

Aston Vila je bez mnogo problema pokazala suverenu igru na gostovanju Noriču. Vesli je sa dva gola doneo prednost na poluvremenu gostima. Prvo je zatresao mrežu u 14, potom i u 30. minutu. U nastavku meča već u 49. minutu Grejliš je u 49. minutu povisio na 3:0, Hurihejn u 61. minutu uspeva još jednom da zatrese mrežu, a potom u 83. minutu i Luiz je uspeo da zatrese mrežu domaćina. Počasni gol postigao je Drmić u 87. minutu.