0

PLS: Goleada u Bačkoj Palanci, Zvezdina filijala u 88. minutu ostala bez celog plena

Objavljeno: 04.10.19 u 21:12

Otvoreno je 12. kolo Prve lige Srbije sa tri utakmice, a najviše uzbuđenja bilo je u okršaju Bačke i Grafičara.

Grafičar je u Bačku stigao kao lider prvoligaškog karavana, bio je blizu i da osvoji nova tri boda večeras, ali ih je izgubio u 88. minutu.

Posle prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a onda je prvi gol na stadionu ‘Slavko Maletin Vava’ postigao Jug Stanojev u 54. minutu, a potom je samo tri minuta kasnije izjednačio Žakula.

Ponovo je Zvezdina filijala povela u 65. minutu preko Strahinje Erakovića, ali ni to nije bilo dovoljno gostima da osvoje sva tri boda.

Aleksandar Kostić je driblinzima izbacio svog čuvara, potom centrirao za Stefana Ilića i on je rutinski pogodio mrežu za konačnih 2:2.