0

SERIJA A: Baloteli se upisao, ali nedovoljno da se otkinu bodovi Napoliju (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.19 u 14:35

Napoli je bio sjajan u prvom poluvremenu, dok je u drugom strepeo za bodove. Ali, ipak je slavio trijumf nad Brešom rezultatom 2:1 (2:0).

Napolitanci su već u 13. minutu uspeli da probiju bedem tima Breše, i to posle dobre akcije i asistencije Kaljehona za Drisa Mertensa.

U finišu prvog poluvremena, četvrtom minutu nadoknade, Nikola Maksimović je upisao asistenciju za Kostasa Manolasa koji je duplirao vođstvo Napolija.

Neizvesnost u meč uneo je Mario Baloteli u 67. minutu svojim prvencem po povratku u Seriju A. Zatresao je mrežu posle kornera sa desne strane.

Međutim, više od toga gosti nisu mogli. Napoli je iskontrolisao dešavanja na terenu do kraja, mada im nije bilo svejedno.