0

PRIMERA: Joviću poništen gol, ali je Real ipak lako slavio protiv Osasune

Objavljeno: 25.09.19 u 23:42

U poslednjoj utakmici dana u španskoj Primeri, Real Madrid je savladao Osasunu rezultatom 2:0 (1:0).

Nikako da Real dočeka jednu utakmicu u kojoj će ubedljivo slaviti protiv rivala, ali za sada je ‘kraljevićima’ najvažnije da beleže trijumfe. Pogotovo na domaćen terenu, a takav jedan lagan desio se večeras protiv Osasune.

U prvih pola sata igre nije bilo golova, a onda je Vinisijus Žunior uspeo da probije bedem gostiju iz Pamplone i donese prednost Realu.

U 58. minutu desila se situacija o kojoj smo već pisali, a o kojoj i dalje priča fudbalska Evropa. Još dugo će trajati dilema da li je trebalo da bude poništen pogodak srpskom napadaču Luki Joviću.

Real tada nije došao do vođstva od 2:0, ali kada to nije učinio Jović, jeste Rodrigo u 72. minutu kada je i postavio konačan rezultat ove utakmice.