0

SERIJA A: Lacio slavio, SMS asistirao, Fiorentina samo do remija, prvenac Riberija! (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.19 u 23:22

Poslednje dve utakmice nedeljnog programa Serije A u okviru četvrtog kola odigrane su večeras

Atalanta nije uspela da savlada Fiorentinu koja se kući vraća sa remijem 2:2, dok je Lacio sa 2:0 savladao Parmu.

Atalanta – Fiorentina 2:2 (STATISTIKA MEČA)

Dosta mirno bilo je u prvom poluvremenu što se rezultata tiče. Monotoniju je razbio Palomino autogolom u 24. minutu. U drugom poluvremenu do gola su prvo ponovo došli gosti, Kieza je proigrao Frenka Riberija koji je u 66. minutu postigao prvenac u Fiorentini. Završnica meča pripala je domaćinu koji je prvo preko Iličića, koji je iskoristio proigravanje Gomeza došao do gola u 84. minutu, a potom i do boda u petom minutu nadoknade, strelac je bio Kastanje.

Lacio – Parma 2:0 (STATISTIKA MEČA)

Nakon poraza od SPAL-a u prethodnom kolu fudbaleri Lacija upisali su drugu pobedu u sezoni. Na svom stadionu savladali su ekipu Parme sa 2:0. Nakon brze kontre i proigravanja Alberta, Ćiro Imobile izašao je pred golmana ‘mlekadžija’ i bez problema doneo vođstvo domaćinu. Na 2:0 povećao je Albert Marušić koji je iskoristio fenomenalnu loptu Sergeja Milinković-Savića koji ga je laserski precizno pronašao za konačnih 2:0.