0

SLS: Krah Vojvodine u Novom Sadu, ne ide bez Lalatovića!

Objavljeno: 21.09.19 u 22:00

Na novosadskom ‘Karađorđu’ Vojvodina je dočekala Voždovac bez trenera Nenada Lalatovića i doživela je drugi poraz ove sezone – 1:2 (0:0).

Kao što je poznato, Lalatović je suspendovan na tri utakmice zbog incidenta u prošlom kolu kada je u Nišu ušao u sukob sa kolegom Miloradom Kosanovićem, a potom i gestikulirao klanjem nekome na tribinama i pretio da će otkriti ‘koje su utakmice nameštene’.

I to se odrazilo na ekipu ‘lala’ koje su večeras delovali prilično neprepoznatljivo u odnosu na prethodnih sedam ili osam utakmica. Voždovac je to iskoristio i slavio veliku pobedu.

Do nje su došli sa dva gola u razmaku od tri minuta. Najpre je Aleksandar Stanisavljević u 62. minutu matirao Emila Rockova, a samo posle 120 sekundi je Nemanja Nikolić iz Voždovca duplirao vođstvo.

Odgovor domaćih je bio brz, te je Nemanja Nikolić iz tabora novosadskog kluba iz penala smanjio zaostatak, ali više od toga nisu mogli.

Vojvodina – Voždovac (STATISTIKA)

U drugom meču poslednjeg današnjeg termina Proleter je u Šapcu savladao Mačvu rezultatom 1:0, a jedini gol dao je Siniša Babić iz jedanaesterca u 67. minutu.