0

PLS: Grafičar ubedljiv, het trik Kukuličića, slavili Pazar i Dinamo (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.19 u 21:23

I nedeljnom terminu odigrane su tri utakmice Prve lige Srbije

Derbi su odigrali nekadašnji superligaši Novi Pazar i Zemun slavio je domaćin, dok je Grafičar bio ubedljiv protiv pirotskog Radničkog.

Novi Pazar – Zemun 2:1

Poveo je domaćin golom Ivana Pejakovića u 38. minutu, Adžibaba Nenad je doneo izjednačenje Zemunu u 56. minutu a Enver Alivodić je golom u 68. minutu doneo pobedu Novom Pazaru.

Grafičar – Radnički P 3:1

Fudbaleri Radničkog bili su u zaostatku već u četvrtom minutu. Filip Kukuličić bio je kreator pobede domaćina. Prvi pogodak postigao je u 4. minutu, isti igrač povisio je na 2:0 u 25. minutu. Piroćanci su uspeli da smanje zaostatak u 36. minutu na 2:1, a ponovo je Kukuličić golom u 40. minutu doneo radost domaćim navijačima i pobedu od 3:1 Grafičaru.

Kolubara – Dinamo 0:1