U pripremi

SERIJA A: Četa Korinija nemoćna protiv Milana, Joronen u punom sjaju

Objavljeno: 31.08.19 u 20:22

Crveno-crni su u drugom kolu italijanskog prvenstva savladali ekipu Breša.

Španski fudbaler Milana Suso je u 12. minutu uputio lep visoki centaršut u šesnaesterac prema Hakanu Čalhanogluu, koji je skočio visoko i poslao loptu glavom u donji levi ugao pored golmana za konačan rezultat od 1:0. Strpljivo je čekala Breša na svoju priliku ka golu sve do 20. minuta kada je Stefano Sabeli imao zlatnu priliku za izjednačenje, ali nije bio dovoljno precizan i loptu poslao preko gola.

Poslednjih deset minuta drugog poluvremena je bilo napeto za obe ekipe. Frank Kesie (AC Milan) je primio precizan pas u šesnaestercu, ali nedovoljno smiren da je lopta otišla malo pored leve stative. Krzištof Piatek i Lukas Paketa su pokušali još u nekoliko ozbiljnih situacija da postižu pogodak, ali nedovoljno da zaustave seriju odbrana finskog golmana Jesena Joronena.

20:45 Juventus – Napoli