DA LI STE MISLILI DA MOŽE DRUGAČIJE: Neverovatna predstava Ibrahimovića u derbiju Los Anđelesa! (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.19 u 11:18

Gradski derbi Los Anđelesa pružio je uzbudljivu fudbalsku predstavu.

U derbiju Los Anđelesa sastali su se LA FC i Los Anđeles Galaksi, meč je u potpunosti opravdao epitet derbija, a odličnu predstavu pružili su Zlatan Ibrahimović i Karlos Vela.

Ibrahimović je doneo vođstvo Galaksiju nakon manje od dva minuta, lepo je raspalio levom nogom, a golman LA-a nije mogao da reaguje. Izjednačio je u 12. minutu Blesing, a Zlatan je ponovo tri minuta kasnije doneo prednost svom timu nakon što je predriblao čuvara mreže. Minut kasnije Pavon je povisio na 3:1, a u zaustavnom vremenu prvog poluvremena Blesing je postigao još jedan gol.

LOS ANĐELES FC – LOS ANĐELES GALAKSI (STATISTIKA MEČA)

U drugom poluvremenu je kapiten Los Anđeles FC Karlos Vela zatresao mrežu u 53. minutu. Nešto kasnije je Vela zamenjen, a nezadovoljan tom odlukom bacio je kapitensku traku na zemlju, ipak, rezultat je ostao 3:3