0

BUNDESLIGA: Borusija razbila Keln igrom, ali je do trijumfa stigla velikim preokretom (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.19 u 22:35

Borusija je ostvarila novi trijumf posle preokreta, ovog puta na gostovanju Kelnu rezultatom 3:1.

Još jedan preokret Dortmunda, ovog puta ‘iz keca u dvojku’. U prethodnom kolu je poveo, pa stradao Augzburg, a večeras je to bio slučaj sa Kelnom.

‘Jarčevi’ su poveli u 29. minutu preko Dominika Drekslera, ali je tim Lusijana Favra ipak na kraju ubedljivu terensku nadmoć krunisao velikim preokretom i trijumfom.

Dugo se na to čekalo, ali kada je prvi put Borusija zatresla mrežu, nije se zaustavila. Najpre je Džejdon Sančo izjednačio na 1:1 u 70. minutu, da bi u 86. stigao potpuni preokret golom Hakimija.

Sve je tada bilo rešeno, Keln nije imao odgovor, a trijumf ‘milionera’ potvrdio je Pako Alkaser u četvrtom minutu sudijske nadoknade.