0

BUNDESLIGA: Lajpcig brojao do četiri u Berlinu (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.19 u 21:21

Fudbaleri Lajpciga pobedili su danas Union u Berlinu sa 4:0 u prvom kolu Bundeslige.

Mrežu domaćina načeo je Marsel Halstenbergu 16. minutu, asistirao mu je Manuel Zabicer. U 31. minutu uloge su se promenile, strelac je bio Zabicer, a Halstenberg ga je proigrao.

Do kraja poluvremena Zabicer je još jednom bio u ulozi asistenta, pronašao je Timo Vernera za 3:0. U nastavku meča nastavili su gosti sa dobrom igrom, a het trikom asistencija Zabicer je pronašao Kristofera Nkunku za 4:0

Lajpcig je tako pobedom počeo sezonu u nemačkom prvenstvu, dok je Union na početku debitantske sezone doživeo poraz.