1

LUDNICA U SVLAČIONICI ATLETIKA: Ovako su saigrači dočekali veterana koji je presudio Barsi (VIDEO)

Objavljeno: 17.08.19 u 11:20

Fudbaleri Barselone neugodno su se iznenadili na početku nove sezone u Primeri.

Iako su važili za velikog favorita protiv Atletika, nisu tu ulogu uopšte opravdali. Mučili su se tokom prvog poluvremena, a nisu bolji bili ni u drugom. Dok su domaći iskoristili svoju šansu i pobedom počeli borbu u Primeri. Nedugo pre gola, tačnije samo minut ranije, Aduric (38) je ušao u igru i ‘makazicama’ pogodio za konačnih – 1:0.

Nakon meča u svlačionici tima usledilo je pravo ludilo, saigrači su Adurica dočekali aplauzima i ovacijama, baš kako dolikuje jednom veteranu i legendi, a ‚Aric Aduric je ponaosob pozdravio svakog od njih. Pogledajte u video isečku kako je sve to izgledalo.