0

PREMIJER LIGA: Milivojeviću samo žuti karton u ‘nuli’ protiv Evertona, Brajton i Barnli oduševili (VIDEO)

Objavljeno: 10.08.19 u 18:30

Fudbaleri Kristal Palasa igrali su nerešeno protiv ekipe Evertona rezultatom 0:0

KRISTAL PALAS – EVERTON 0:0

Luka Milivojević je igrao u prvoj postavi svog tima. Ne možemo reći da se uspešno izborio, jer je u 55. minutu faulom zaradio prvi žuti karton u ovoj sezoni.

Prvi crveni karton u ovoj sezoni zaradio je Morgan Šnejderlin neopreznim startom nad igračem Kristal Palasa. Sudija Džonatan Mos nije dugo oklevao odlukom, pa je izvukao drugi žuti i crveni karton nakon toga.

Votford – Brajton 0:3

Puleni Havija Grasiaa (Votford) loše su se snašli u početnoj fazi utakmice i imali prilike da kroz kontru igru uvećaju sebi šansu za pogodak. Međutim, sve se pogoršavala situacija kada je u 28. minutu Abdulaj Dusur postigao autogol.

Bornmut – Šefild Junajted 1:1

Kalum Vilson ispalio je jak šut koji je odbio od golmana Hendersona (Šefild) i Kris Mifam je bio taj koji je pokupio odbitak i poslao loptu u levu stranu gola. 1:0 za Bornmut.

Međutim, Bili Šarp se nije predao tako lako i u 88. minutu poslao loptu u gol za izjednačenje i konačni ishod utakmice.

Barnli – Sauthempton 3:0

Domaći tim Barnli i Ešli Barns pobrinuli se da se ekipa Sauthemptona vrati kući bez boda. Upravo napadač Barns se izborio sa dva pogotka u 63. i 70. minutu. Šlag na tortu doneo je Johan Gudmundson koji je sa ivice šesnaesterca pogodio levu stranu.