0

ZVEZDA NADMOĆNA: Po jednom parametru crveno-beli u potpunosti nadigrali protivnika u prvih 45 minuta! (FOTO)

Objavljeno: 24.07.19 u 22:07

Crvena zvezda vodi minimalnim rezultatom 1:0 protiv Helsinkija, ali o njenoj nadmoći u večerašnjem meču najbolje govori jedan podatak. Fudbaleri domaćeg tima od prvog sudijskog zvižduka pokazivali su svoj kvalitet i želju za pobedom. O tome koliko je Crvena zvezda večeras bila nadmoćnija od protivnika govori sledeći podatak.

Crvena zvezda u prvom poluvremenu imala je 12 šuta, dok protivnik ka golu Milana Borjana nije uputio nijedan šut. Najviše zahvalnosti Helsinki duguje svom čuvaru mreže zbog toga što za sada imaju tek minimalni zaostatak. Pogledajte u nastavku kompletnu statistiku prvog poluvremena.