0

ČUKO, OPREZ: Molde napravio odličnu uvertiru pred duel sa Brđanima

Objavljeno: 21.07.19 u 23:07

Sledeći rival Čukaričkog u kvalifikacijama za Ligu Evrope pobedom se učvrstio na prvom mestu norveškog šampionata.

Čukarički je juče dobro počeo šampionat Srbije trijumfom protiv Napretka rezultatom 1:0 uz gol Luke Stojanovića, a danas je i Molde napravio dobru uvertiru za njihov međusobni susret.

Norveški predstavnik u kvalifikacijama za Ligu Evrope je danas savladao Sarpsborg u 16. kolu norveškog prvenstva, i to rezultatom 2:1 (1:0).

Molde je poveo u 18. minutu golom Elkrema. Izjednačenje je stiglo tek u 72. minutu preko Zakariasena, ali je svega tri minuta kasnije Sjolstad postavio konačnih 2:1 za domaćina.

Prvi meč između Moldea i Čukaričkog igra se u četvrtak u Norveškoj sa početkom u 19 časova.