2

ODLUKA U POSLEDNJEM MINUTU: Dobri znaci za crno-bele, Kilmarnok slavio na ‘mišiće’!

Objavljeno: 11.07.19 u 22:50

Ukoliko Kilmarnok bude naredni protivnik Partizana, neće izabranici Save Miloševića imati mnogo problema. Ukoliko ipak ne bude, ostaje ista tvrdnja

Konahs se pokazao kao ‘tvrd orah’ za Kilmarnok. Koji je blickrigom u završnici uspeo da slomi otpor i slavi sa 1:2. Očekuje ih lak posao u revanšu koji igraju na svom terenu.

Verovatno je ideja bila da se igra napadački pošto je Angelo Alesio izveo ofanzivnu formaciju (4-3-3). Nervoznom igrom nisu uspeli da sprovedu taktičke zamisli i ugroze domaćina koji je parkirao autobus pred svojim golom, te su prvi šut u okvir gola u drugom poluvremenu imali u 75. minutu (ukupno drugi)

Autogolom Tejlora poveli su igrači domaćeg sastava. Nakon toga regrupisali su se igrači škotskog predstavnika i nakon penala u 82. minutu golom Brofija uspeli su da izjednače. Dok je Findlaj heroj Kilmarnok uspeo da zatrese mrežu u 92. minutu i koliko toliko donese mir u redove škotskog predstavnika.